RESORT STROJAŘ PŘEROV

4C8106F1-5591-41A0-A459-3B28BA34DA60.png


Projekt revitalizace bývalého hotelu Strojař v Přerově bytovým družstvem na rezidenční družstevní bydlení.hotel-solid.svg

BYDLET PŘEROV

Cílem družstva je zajistit odkup objektu hotelu Strojař a z revitalizovat hotel na byty. Nové byty v atraktivní lokalitě v centru města Přerova nabídnou bydlení s vlastním parkováním v uzavřeném areálu s komunitní zahradou.  V resortu Strojař vzniknou nové komerční prostory pro fitness a wellness centrum, prostory pro obchody a služby, prostory kanceláří, prostor pro ordinaci, stravování a kavárnu.

clone-solid.svg

BYTOVÉ DRUŽSTVO

Družstvo je založeno za účelem bydlení a ne vytváření zisku. Takový způsob hospodaření zaručuje bezkonkurenční cenu za bytovou jednotku.  

hand-holding-heart-solid.svg

PŘÍJEMNÉ BYDLENÍ

Klidné a ničím nerušené bydlení v uzavřeném resortu  zaručují  přísná opatření ve stanovách družstva a v bytovém řádu.  Recepce zajistí komfort pro rezidenty a zvýší bezpečnost celého resortu. Recepce je také nedílnou součástí asistovaného bydlení. Další opatření pro klidné bydlení je zákaz skoupení členských podílů  ke spekulativnímu nákupu z řad investorů. Jedením  z bodů stanov družstva vymezení pro nákup členských podílů a užívacích práv k   bytovým jednotkám  a to tak, že jedna fyzická osoba nebo SJM  může v resortu vlastnit pouze jednu bytovou jednotku. 


handshake.svg

REZERVUJTE SI ČLENSTVÍ V DRUŽSTVU 

Nezávaznou poptávkou přes formulář Vás zařadíme do databáze zájemců. Poptávkový formulář na konci stránek (odkaz zde)

Rezervací přes rezervační smlouvu si zajistíte členství v družstvu s právem užívání bytu.

Rezervační smlouva ke stažení (odkaz zde)


money-bill-wave-solid.svg

CENA BYDLENÍ

Cena družstevního bytu a parkovacího místa se skládá z ceny za odkupu bytové jednoty a z ceny podílu na nákladech rekonstrukce . 

 • Základní členský vklad 10 000,- Kč 
 • Cena bytu  za 1m2 celkové plochy bytové  jednoty (členský vklad za bytové prostory)  21 000,- Kč
 • Cena parkovací místo (členský vklad )  - 150 000,- Kč projektová cena - výběrové řízení
 • Cena rekonstrukce fasáda, střecha,venkovní společné prostory - 6 000,- Kč na 1m projektová cena nestanovena - výběrové řízení
 • Cena rekonstrukce bytu na klíč - 13 000,- Kč m2- cena nestanovena - výběrové řízení¨

dispozice celková plocha členský vklad
1+KK, Garsonka, studio 19 m2 415 000,- Kč
2+KK, 2 balkóny, V 45,9 m2 963 900,- Kč
2+KK, 2 balkóny 46,9 m2 984 900,- Kč
2+1 59 m2 1 239 000,- Kč
3+KK, 2 balkóny 63,3 m2 1 329 300,- Kč


history-solid.svg

TERMÍNY


hands-helping-solid.svg

Asistované bydlení

Asistované bydlení je soubor technických řešení.  Technika společně se službami recepce podporují osoby nemohoucí a osoby se zdravotním postižením nebo omezením.

Žít samostatný život i ve stáří, po tom dnes mnoho lidí touží. Automatizace domů a budov může přispět k naplnění tohoto snu prostřednictvím mnoha funkcí. Systém se postará o důležité úkoly na pozadí, zatímco chrání a pomáhá. Recepce zajistí služby ,stravování  , nebo úklid. Díky tomu se nejen staří lidé mohou cítit bezpečně a v pohodě. Jejich příbuzní také mají jistotu, že je vše v pořádku. Asistované bydlení lze individuálně přizpůsobit konkrétním potřebám lidí.

Systém , recepce, komunitní uzavřený areál se zahradou.  Díky tomu se nejen staří lidé mohou cítit bezpečně a v pohodě. Jejich příbuzní také mají jistotu, že je vše v pořádku.

Byty jsou nepřetržitě připojeny k internímu pohotovostnímu centru. Jsou zde použity pohybové senzory, které detekují pád nebo atypické chování obyvatele bytu. Tyto informace jsou předávány on-line.


hotel logo

Revitalizace

Objekt je téměř v původním stavu z roku 1968. Jeho stav je na kompletní revitalizaci. Revitalizaci vidíme jako pozitivum, kompletní revitalizace nám umožní použít nejnovější materiály a technologie jednak v bezpečnosti, komfortu tak i v nízkoenergetickém standardu s ekonomickou energetikou. 

Více

strojar prerov byty 8np

Byty

Dispozice jednotlivych bytových jednotek po patrech, obsazenost , rezervační formulář

Více

IMG_1764.JPG

Lokalita

Resort Strojař je v centru města a jedná se tak o poslední výstavbu  bytových jednotek v samotném centru města v ČR.

Řeka Bečva, Park Michalov, historické centum, veškeré služby a vyžití na dosah ruky.

 Kontaktní formulář obecný dotaz:

Vyjádření firmy LEDCOLOR M&E s.r.o. k článku p. Chalupové na stránkách Města Přerova  www.prerov.eu.

https://www.prerov.eu/cs/magistrat/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-2021/tz-cervenec-2021/neznamy-prodejce-nabizi-k-prodeji-byty-ve-strojari-zadrhel-je-v-tom-ze-hotelovy-dum-nevlastni.html

Vážení,

Chtěli bychom reagovat na článek paní Chalupové , který se objevil na stránkách Města Přerova 7.7.2021 

Naše webové stránky www.resortstrojar.cz slouží k průzkumu poptávky bydlení v hotelu Strojař. Jsou zde uvedeny přesné informace o bytových jednotkách , tak aby měl zájemce jasnou představu o velikosti a ceně. Bez těchto údajů by jakýkoliv průzkum trhu byl nesmysl. Nikde nevybízíme k placení žádných poplatků. Na stránkách je funkční pouze NEZÁVAZNÝ FORMULÁŘ pro poptávku bytů a formulář pro obecné dotazy. 

Nic neprodáváme, cílem družstva je zajistit odkup hotelu Strojař. 

Nejsme ,,neznámý obchodník” veškeré kontakty jsou zveřejněny na našich www stránkách.

Rezervační smlouva nebyla nikdy ,, součástí webu “ www.resortstrojar.cz

Nelze nikde nic ,,rozkliknout a zaplatit ”. 

Nevybíráme žádné zálohy ani rezervační poplatky.

Uvedené ceny mají pouze ukázat zájemcům jaká bude finanční potřeba pro realizaci projektu.   

Žádnou formou nenabízíme prodej nemovitosti v majetku Města Přerov.

Proto se domníváme, že článek paní Chalupové je námětem pro nový román ,,Resort Strojař”  a je projevem její bujné fantazie. 

LEDCOLOR M&E s.r.o.

https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/prerov-hotel-strojar-nabidka-byt-resort-pruzkum-mesto-varuje.A210708_095452_olomouc-zpravy_stk

https://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/resort-strojar-prerov-ledcolor-2021.html


Pohledy okolí budovy

Fotografií:
4
Datum:
13. 6. 2021

Zobrazit

vizualizace

vizualizace jednotlivých bytů

Fotografií:
21
Datum:
26. 6. 2021

Zobrazit

Stávající stav

Fotografií:
10
Datum:
5. 6. 2021

Zobrazit

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Družstevní bydlení Resort Strojař

 • O Projektu

  5. 6. 2021

  Projekt roku 2021 družstevní bydlení resort Strojař Přerov. 104 volných bytů s vlastním parkovacím místem. Uzavřeny resort pro klidné bydlení v centru města. Výborná investice - družstvo nevytváří zisk. Možný převod bytů do osobního vlastnictví. 

 • Revitalizace

  5. 6. 2021

  Revitalizace starého hotelu na moderní a ekonomické bydlení . Vyberte si byt a rozhodněte se sami , zda rekonstrukci zvládnete samy , nebo si rekonstrukci bytu objednáte na klíč - vše vyřešíme za Vás 

 • Byty

  11. 6. 2021

  Výhodná investice do nového bydlení , investice do nájemního bydlení, byt na stáří . Investice do krátkodobého pronájmu - hotelový byt s recepcí. Garsonky, 1+KK,2+KK,2+1, 3+KK.

Archív

Galerie